Jdi na obsah Jdi na menu
 


CS není jen o Násilí

Tento screen z dob Meat#Murderers dokazuje, ze CS neni jen o nasily, ale během hraní této zajímavé a napínavé hry, muze vzniknout i nadherny vztah mezi dvema lidmi. Jelikoz CS hraji take devcata a i když hrají CS, jsou moc krásné, milé a vtipné.
Minulý rok někdy na jaře, sem kalil na ghostu a shaněl klan. Nikde nic, a tak sem se nasral a řekl že založim vlastní.Hned sem sháněl členy a do oka mi padla jistá Lenka.Usmívá Nehrála vůbec špatně a tak sem se jízeptal, jesli by nešla do clanu. Vůbec netušila co to je, a tak sem jí to vysvětlil. Nakonec souhlasila, taže sme sehnali ješt pár lidí, a založili clan s jepičí trvanlivostí: **BBQ** . Ten se za chvíly rozpadl a ja byl zase na suchu. Po časemi Lenka napsala, že ji vzali do Meat#Murderers, tehdy jednoho z nejpopulárnějších clanu na Gho$t#Te@m serveru. Trochu sem se aj urazil páč sem myslel že hraju líp, takže bych tam mohl být i já. Lenka mi dala icq na nejlepšího chlapa
chlapa na světě - CL MM. Ten mě, malou lamku, po dnech zkoušek a treninku vzal do MM. A pak... Pak už to znáte milé děti.
Stačí se jen dívat kolem sebe, určitě na nějakou narazíte, když budete chtít...
Takze az vasi rodice budou rikat ze z toho jednou zblbnete a pozabijite spoluzaky ve skole, ukazte jim tento screen a oni urcite zmlknou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Favourable Blood Insist upon associated with older people

(ADomroneeswara, 8. 10. 2018 2:00)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-pour-homme-pas-cher/

Elevated Blood Power - Federal Nerve

(AEpilmibly, 25. 7. 2018 10:04)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-commande-en-ligne/